این گزارش در مورد طراحی سایت را بررسی کنید

آیا آنچه می خواهید برنامه نویسی اختصاصی شود صرفا برای کاربران دسکتاپ خواهد بود یا قرار است برای کاربران موبایل هم در دسترس باشد؟ رعایت قواعد ریسپانسیو در برنامه نویسی اختصاصی هزینه شما را افزایش خواهد داد.

 در حال حاضر تعداد فروش روزانه دیجی کالا روزانه ۲۰۰۰ سفارش با متوسط ۶۰۰ هزار تومان است. با یک ضرب ساده، به عدد فروش (درآمد ناخالص) ۱٫۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰تومان در روز می رسیم.

طراحی سایت اختصاصی وب رمز، بطور کاملا سفارشی بر اساس نیازمندی کارفرما انجام می‌شود و همزمان جهت برنامه رشد و توسعه کسب و کار آنلاین، مشاوره خدمات سئو سایت و تبلیغات گوگل بطور تخصصی ارائه می‌شود.

وقتی شما، سایتی دقیقا مشابه یکی از نمونه سایت‌های قبلی شرکت طراح بخواهید.

آیا شما علاوه بر تیکتینگ امکان ساپورت تلفنی هم می خواهید؟ این موضوع باعث افزایش هزینه شما خواهد شد.

بگوئید چگونه فکر میکنید تا بگوئیم چقدر برای طراحی سایت‌تان هزینه کنید

طبیعتا این کار هزینه کمتری به شرکت طراح تحمیل خواهد کرد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

سپس در جلسه پیش قرارداد اطلاعات تکمیلی از جمله نوع کسب و کار، ماهیت سایت و هر آنچه از طراحی وب داینامیک پروژه انتظار می‌رود طرح شده و مورد بحث قرار می‌گیرد و پس از آن تمامی اطلاعات گردآوری شده و در قالب پیوست فنی برای تایید نهایی کارفرما ارسال می‌گردد.

شما اگر واقعا بخواهید سایت‌تان را به بهره‌برداری برسانید که واقعا برای کسب و کار شما مفید واقع شود، ظرف سه سال اول بعد از طراحی، متحمل هزینه‌ای حدود ده برابر هزینه طراحی سایت آن خواهید شد تا سایت را پرمحتوا و سئوسازی کنید. اگر این هزینه را نکنید که نتیجه نخواهید گرفت.

قیمت طراحی سایت مدرسه و هزینه طراحی سایت آموزشی و نرخ تعرفه راه اندازی پرتال اینجا اطلاع رسانی برای آموزشگاه ها و مدارس و نورم هزینه پروژه های طراحی سایت دبستان ها و دبیرستان ها و نرخ تعرفه دیزاین وب سایت مدرسه و مبلغ طراحی سایت آموزشگاه ها.

اگر زبان دوم یا زبان بعدی، به جهت راست به چپ یا چپ به راست، همراستای زبان پیش فرض باشد :

سرعت سایت، استفاده از تکنولوژی های روز، اسلایدر، کدنویسی بهینه، بهینه سازی ساختار سایت و … همه روی هزینه ی ساخت سایت تاثیر گذارند.

مدت اعتبار : تا هر چند سال که بخواهید اما به صورت معمول ۵ تا ۶ سال.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *